Referencie

Pozitívna spätná väzba je potešujúca,ďakujeme a z celého množstva sme vybrali:


 

Ďakujeme Vám veľmi pekne za interaktívne hry so Zdravýživkou. Bolo to náučné, výchovné perfektne zvládnuté. Pomôcky nás milo očarili a deti boli veľmi zaujaté a disciplinované. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 

Želám Vám veľ úspechov v práci.

Vlasta H., riad. MŠ

 


 

 

Zdravýživka v reportáži NZTV z akcie v MŠ Ďorocká Nové Zámky, začína 3:30 min.

 

 


 

Dobrý deň, v mene všetkých detí, ktoré mali včera možnosť privítať u nás ZDRAVÝŽIVKU, vám chcem veľmi pekne poďakovať. Bolo to zaujímavé, poučné a zároveň hravé. Tešíme sa, že sme mohli vidieť niečo nové, formu, ako deti učiť správnemu stolovaniu a zaujať ich napríklad aj tým, že si môžu akože "nakúpiť v supermerkete" tu v MŠ. Ešte raz srdečná vďaka, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Pekný deň, krásny týždeň, Mária D.

 


 

Dobrý deň, 

chcem sa Vám poďakovať za Vašu aktivitu s deťmi v našej materskej škole.

Bola poučná a veľmi precízne pripravená s množstvom zaujmavých pomôcok. 

Prezrela som si Vašu webstránku a spropagovala medzi rodičmi. 

Pekný deň a ešte množstvo podarených projektov. 

S pozdravom Zdenka M.

 


 

Dobrý deň, vystúpenie so Zdravýživkou hodnotím veľmi kladne, oceňujem formu a spôsob  výučby detí, odbornú erudovanosť PhDr. Vadovičovej a množstvo pomôcok, ktoré zodpovedali estetickým požiadavkám. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu so  Zdravýživkou.

D Pekný deň,

S úctou

Stanislava M. riaditeľka MŠ

 


 

Dobrý deň,

chcem sa Vám aj touto cestou veľmi pekne poďakovať za detičky aj celý kolektív, za zmysluplne strávený čas zo "Zdravýživkou".  Čo sa týka programu a postrehov z nich, myslíme si, že deti by uvítali trošku viac zakomponovať bábku "Zdravýživku" do samotného programu s deťmi....Najviac ich bavilo nakupovanie v stánku.

Do ďalších dní želám veľa úspechov a teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami, s  pozdravom S.S. - ved.SŠJ

 


 

Dobrý deň !

Stretnutie so Zdravýživkou bolo pre našich žiakov veľmi zaujímavé a prínosné. Mali z neho naozaj dobrý dojem a bolo to  príjemné spestrenie vyučovania.  Zopakovali si a doplnili doterajšie vedomosti o zdravej výžive zaujímavou formou. Téma ich zaujala a tvorivo pracovali. 

S pozdravom Mgr.Viera B.

 


 

Celá Vaša prezentácia bola super a veľmi dobre spracovaná. Deťom sa to veľmi páčilo a mali z Vašej návštevy radosť. Mne sa to tiež veľmi páčilo.

Ďakujeme za návštevu a prajem Vám veľa úspechov v práci.
S pozdravom J. P. MŠ Jarná 3.C.

 


 

Dobrý deň,
projekt Zdravýživka bol pre naše deti prínosom. Sprostredkované informácie boli premyslené a zmysluplné.Stali sa inšpiráciou aj pre pedagogických zamestnancov.
Veľmi pekne ďakujeme. Tešíme sa na podnetné stretnutia v budúcom školskom roku. Očakávame, že sa ozvete zas s podnetnou témou.
Srdečná vďaka za deti MŠ Rybné námestie 1/1, Žilina - Mojšova Lúčka
Marta H. riad. MŠ